See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten 2026 en verder
Beschreibung: Betreft de gezamenlijke Europese openbare aanbesteding van de gemeente West Betuwe en Bedrijfsvoeringsorganisatie West-Betuwe voor het sluiten van een overeenkomst met 1 opdrachtnemer voor beide organisaties voor het verrichten van accountantsdiensten gericht op het boekjaar 2026 en verder.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000