See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie sprzętu i oprogramowania informatycznego w SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” ...
Beschreibung: Pełen tytuł: Doposażenie sprzętu i oprogramowania informatycznego w SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO). 1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie sprzętu i oprogramowania informatycznego w SPWSZ w Szczecinie w ramach przedsięwzięcia pn. „Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” zgodnie z wnioskiem KPOD.07.02-IP.10-0052/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-E do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 21815-2026
Interne Kennung: EP/220/118/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 38652100 Vorführgeräte, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213200 Tablettcomputer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. – Zakup nowych komputerów wraz z monitorem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych komputerów wraz z monitorem. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla zadania nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne Kennung: EP/220/118/2025 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie korzysta z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. – Zakup projektora i pakietów Office
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup projektora i pakietów Office. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1B do SWZ dla zadania nr 2 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne Kennung: EP/220/118/2025 - zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. – Zakup nowych urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowych urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1C do SWZ dla zadania nr 3 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne Kennung: EP/220/118/2025 - zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. – Zakup tabletu / ekranu / komp. przenośnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup tabletu / ekranu / komp. przenośnego 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1D do SWZ dla zadania nr 4 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne Kennung: EP/220/118/2025 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. – Zakup Długopisów cyfrowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup długopisów cyfrowych 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 5 zawarty jest w załączniku nr 1E do SWZ dla zadania nr 5 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne Kennung: EP/220/118/2025 - zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen