356413-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Výzva č. 6: Nákup 1 ks automobilu kategorie M1 s pohonem 4x4 pro oddělení paliativní medicíny MNUL - elektromobil
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 6: Nákup 1 ks automobilu kategorie M1 s pohonem 4x4 pro oddělení paliativní medicíny MNUL - elektromobil
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání 1 ks nového, nepoužitého, nerenovovaného a plně funkčního osobního motorového vozidla střední třídy kategorie M1 s pohonem 4x4.
Interne Kennung5020/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002