See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 2/ZG/25 DOSTAWA RĘKAWICZEK MEDYCZNYCH DLA UCZESTNIKÓW GRUPY ZAKUPOWEJ
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa rękawiczek medycznych na potrzeby Uczestników Grupy Zakupowej z podziałem na 4 pakiety asortymentowe
Interne Kennung: ZP 2/ZG/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Rękawiczki nitrylowe (diagnostyczne) szt. 22 600 000
Interne Kennung: ZP 2/ZG/25 pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Rękawiczki nitrylowe wyjmowane od dołu kompatybilne z dozownikiem szt. 452 000
Interne Kennung: ZP 2/ZG/25 pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Rękawiczki do procedur wysokiego ryzyka szt. 57 500
Interne Kennung: ZP 2/ZG/25 pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 pakiet 4
Beschreibung: Rękawiczki chirurgiczne do zwykłych procedur pary 214 250
Interne Kennung: ZP 2/ZG/25 pakiet 4