2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandstof- en laadpassen
Beschreibung: De levering van Brandstof- en laadpassen, waarmede Brandstoffen en elektriciteit voor mobiliteit wordt geleverd. Het betreft circa 230 wagens en circa 20 voor werkmaterieel. Momenteel rijdt het wagenpark nog grotendeels op fossiele Brandstoffen. In de toekomst zal Opdrachtgever haar wagenpark gefaseerd gaan verduurzamen. zie bestek
Interne Kennung: 2025-211
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie bestek Zie bestek
Interne Kennung: 1