35647-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – Administrace ZBV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAdministrace ZBV
Beschreibungposkytování služeb v oblasti asistence Pověřené osoby objednatele při správě variací dle metodiky SFDI a smluvních vzorů FIDIC (dle článku 13) v rámci provozního úseku Správy Plzeň
Vorherige Bekanntmachung63464-2024
Interne Kennung06EU-007187
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr je vyhrazenou změnou závazku s výjimkou položek v Soupisu prací, u nichž je to výslovně uvedeno. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.