35649-2026 - Ergebnis
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Dostawa wyposażenia rolniczego i ogrodniczego dla stadionu miejskiego w Katowicach w II częściach realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa stadionu miejskiego w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia rolniczego i ogrodniczego dla stadionu miejskiego w Katowicach w II częściach realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa stadionu miejskiego w Katowicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia rolniczego i ogrodniczego dla Stadionu Miejskiego w Katowicach realizowana w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa stadionu miejskiego w Katowicach. Przedmiot zamówienia realizowany jest w podziale na II części: Część I: dostawa ciągnika wraz z niezbędnym osprzętem Część II: dostawa sprzętu ogrodniczego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1) specyfikacja techniczna (załączniki nr 7 i 8), 2) projektowane postanowienia umowy (Załącznik 10 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung548080-2025
Interne KennungKISA/DZP/PN/25/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: dostawa ciągnika wraz z niezbędnym osprzętem
BeschreibungI. W ramach zamówienia dostarczyć należy: 1. Ciągnik z oponami typu Special TURF wyposażony w TUZ i ładowacz czołowy, 2. Ciągnik z oponami typu Special TURF wyposażony w TUZ, 3. Frezarka do trawy, 4. Pług śnieżny z kołami odporowymi, 5. Wertykulator pasywny/zgrzebło, 6. Aerator wgłębny, 7. Aerator pasywny z dwoma wymiennymi wałkami z kompletami noży: a ) do spulchniania b) do piaskowania 8. Siewnik do nasion traw, 9. Rozsiewacz do nawozów zawieszany, 10. Wertykulator aktywny, 11. Wertykulator (kosiarka bijakowa), 12. Opryskiwacz rolniczy zawieszany, 13. Skrzynia transportowa do ciągnika na zaczep trzypunktowy, 14. Ładowacz czołowy do ciągnika, 15. Piaskarka, 16. Zamiatarka, 17. Urządzenie do wczesywania piasku. II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1) specyfikacja techniczna (załączniki nr 7 do SWZ), 2) projektowane postanowienia umowy (Załącznik 10 do SWZ). II. Dostawy, o których mowa powyżej obejmują:  transport i rozładunek,  rozpakowanie wyposażenia oraz wykonanie montażu zgodnie z zaleceniami producenta,  ustawienie sprzętu/wyposażenia w miejscach wskazanych przez Użytkownika,  uruchomienie urządzeń wraz z ich konfiguracją (jeśli dotyczy),  usunięcie opakowań związanych z dostawą,  naprawienie ewentualnych szkód związanych z dostawą i montażem elementów wyposażenia przed zgłoszeniem zakończenia dostaw i odbioru,  przeszkolenie pracowników z obsługi urządzeń i sprzętu III. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość dostarczonego wyposażenia. IV. Zaoferowany asortyment dostawy musi być wykonany z materiałów o najwyższej jakości, fabrycznie nowy i wolny od wad. Wykonawca zobowiązuje się do jego dostarczenia z wszelkimi atestami, certyfikatami, zatwierdzeniami wymaganymi przez obowiązujące przepisy prawa, w szczególności: deklaracje zgodności producenta (WE), certyfikaty zgodności (certyfikat CE, aprobaty techniczne, atesty itp.) oraz z instrukcjami obsługi użytkowania w języku polskim i kartami gwarancyjnymi (jeśli są niezbędne do użytkowania). V. Zamawiający nie dopuszcza dostawy sprzętu demonstracyjnego lub powystawowego. VI. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. VII. 1. Wykonawca zapewni serwis i opiekę serwisową zgodną z zaleceniami producenta/określonymi w instrukcji obsługi lub innych przekazanych dokumentach wraz z dojazdem mobilnego serwisu do miejsca składowania sprzętu przez Użytkownika, w całym okresie gwarancyjnym, w tym pokryje koszty dojazdu, robocizny oraz wymiany części eksploatacyjnych w ramach w/w serwisów. 2. Wraz z dostarczeniem ciągników z oponami typu TURF (poz. nr poz. 1 i 2 zał. nr 7 do SWZ) Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia książki serwisowej, dokumentacji umożliwiającej rejestrację pojazdu (tj. m.in. świadectwo homologacji) oraz instrukcji obsługi. Ciągnik winien spełniać polskie i europejskie wymogi w zakresie bezpieczeństwa oraz wymagania poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024r. poz. 1251 z późn.zm.). 3. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia szkolenia pracowników z obsługi i eksploatacji urządzeń dla wszystkich pozycji zawartych w części I – szkolenie odbędzie się w miejscu i terminie uzgodnionym z Użytkownikiem, po dostawie przedmiotu zamówienia. Przeprowadzenie szkolenia zostanie udokumentowane podpisanym protokołem. VIII. Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił minimum 36 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości. Uwaga! W części I dodatkowo punktowany jest wydłużony okres gwarancji. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne KennungKISA/DZP/PN/25/2025 - Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16110000 Pflüge oder Scheibeneggen, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16141000 Düngemittelstreuer, 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze, 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft, 16700000 Traktoren, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 42415200 Kraftkarren
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCzęść II: dostawa sprzętu ogrodniczego
BeschreibungI. W ramach zamówienia dostarczyć należy: 1. Siewnik ręczny do nawozów, 2. Rozsiewacz nawozu, 3. Włóka siatkowa (dragmata), 4. Wycinarka do darni, 5. Ręczna wycinarka do darni, 6. Niwelator ręczny, 7. Sekator dwuręczny, 8. Dmuchawa do liści, 9. Nożyce akumulatorowe, 10. Grabie ogrodowe wachlarzowe, 11. Łopata ogrodowa, 12. Szpadel, 13. Pilarka spalinowa, 14. Rozdrabiarka spalinowa, 15. Dmuchawy/odkurzacze plecakowe, 16. Kosiarka wrzecionowa samojezdna z siedziskiem i wymiennymi kasetami, 17. Kosiarka trzy-wrzecionowa, 18. Kosiarka rotacyjna samojezdna, 19. Kosiarka rotacyjna pchana, 20. Kosa, 21. Krawędziarka, 22. Zespół napędowy do narzędzi ogrodniczych wymiennych, 23. Kosiarka spalinowa z koszem, 24. Podkaszarka, 25. Wąż ogrodowy, 26. Mieszadło budowlane, 27. Wiadro budowlane, 28. Lina polipropylenowa, 29. Znaczniki linii boiskowych, 30. Siewnik ręczny rozsiewacz do nawozu trawy, 31. Łopata ogrodowa, 32. Opryskiwacz ciśnieniowy, 33. Taśma miernicza, 34. Sekator ręczny, 35. Smarownica nożna żeliwna, 36. Ostrzałka do noży kosiarek wrzecionowych, 37. Piła z hakiem na teleskopowym trzonku, 38. Siekierka uniwersalna, 39. Tasak karczownik, 40. Kilof, 41. Siekiera rozłupująca, 42. Skrobak do fug i szczelin w kostce brukowej i chodnikach, 43. Opryskiwacz akumulatorowy pchany. II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: 1) specyfikacja techniczna (załączniki nr 8), 2) projektowane postanowienia umowy (Załącznik 10 do SWZ). III . Dostawy, o których mowa powyżej obejmują:  transport i rozładunek,  rozpakowanie wyposażenia oraz wykonanie montażu zgodnie z zaleceniami producenta,  ustawienie sprzętu/wyposażenia w miejscach wskazanych przez Użytkownika,  uruchomienie urządzeń wraz z ich konfiguracją (jeśli dotyczy),  usunięcie opakowań związanych z dostawą,  naprawienie ewentualnych szkód związanych z dostawą i montażem elementów wyposażenia przed zgłoszeniem zakończenia dostaw i odbioru,  przeszkolenie pracowników z obsługi urządzeń i sprzętu IV. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość dostarczonego wyposażenia. V. Zaoferowany asortyment dostawy musi być wykonany z materiałów o najwyższej jakości, fabrycznie nowy i wolny od wad. Wykonawca zobowiązuje się do jego dostarczenia z wszelkimi atestami, certyfikatami, zatwierdzeniami wymaganymi przez obowiązujące przepisy prawa, w szczególności: deklaracje zgodności producenta (WE), certyfikaty zgodności (certyfikat CE, aprobaty techniczne, atesty itp.) oraz z instrukcjami obsługi użytkowania w języku polskim i kartami gwarancyjnymi (jeśli są niezbędne do użytkowania). VI. Zamawiający nie dopuszcza dostawy sprzętu demonstracyjnego lub powystawowego. VII. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. VIII. 1. Wykonawca zapewni serwis i opiekę serwisową zgodną z zaleceniami producenta/określonymi w instrukcji obsługi lub innych przekazanych dokumentach wraz z dojazdem mobilnego serwisu do miejsca składowania sprzętu przez Użytkownika/Zamawiającego, w całym okresie gwarancyjnym, w tym pokryje koszty dojazdu, robocizny oraz wymiany części eksploatacyjnych w ramach w/w serwisów. 2. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia szkolenia pracowników z obsługi i eksploatacji urządzeń dla wszystkich pozycji zawartych w części II – szkolenie odbędzie się w miejscu i terminie uzgodnionym z Użytkownikiem, po dostawie przedmiotu zamówienia. Przeprowadzenie szkolenia zostanie udokumentowane podpisanym protokołem. IX. Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił minimum 36 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne KennungKISA/DZP/PN/25/2025 - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau