2. Verfahren
Verfahren
Titel: (Her)inrichten telefonie, KCC, SBC, Integratie en Aanvullende dienstverlening
Beschreibung: Regio Gooi en Vechtstreek wil deelnemen aan de aanbesteding GT Connect 2 om op deze wijze invulling te geven aan het moderniseren van de communicatiekanalen voor interne en externe communicatie. De geboden oplossing van Teams telefonie in combinatie met uitgebreide KCC functionaliteit is uniek doordat deze voorziet in de levering van techniek, functionaliteit, service, onderhoud, support en levering van apparatuur vanuit één leverancier. Daarbij past de oplossing in de cloud first strategie zoals die door de Regio is vastgesteld en sluiten wij op deze manier aan bij ketenpartners. Het gebruik kunnen maken van de licentie- en contractvoorwaarden van de VNG en het schaalvoordeel van deze aanbesteding is financieel aantrekkelijk, ook met het oog op het aankomende ravijnjaar waarin bezuinigen op uitgaven onvermijdelijk zijn. Het is niet mogelijk om tegen deze voorwaarden en kosten zelfstandig een vergelijkbaar traject op te starten. Contractwaarde overeenkomst van 8 jaren op basis van 4 jaar initieel plus tweemaal 2 jaar verlenging bedraagt € 500.000 waarvan € 150.000 eenmalige kosten. Deze aankondiging dient ter voorafgaande bekendmaking van de voorgenomen procedurekeuze, zodat belanghebbenden in de gelegenheid worden gesteld eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien een belanghebbende bezwaar wenst te maken tegen het voornemen tot gunning aan Vodafone Libertel BV, dient dit binnen 20 kalenderdagen na publicatie schriftelijk en gemotiveerd te worden ingediend via de berichtenmodule. De Regio zal eventuele bezwaren meenemen in haar afweging. De genoemde bezwaartermijn is een fatale vervaltermijn: indien binnen de gestelde termijn geen bezwaar wordt ingediend, vervalt het recht om nadien bezwaar te maken tegen de voorgenomen gunning.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32524000 Fernmeldesystem
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Regio Gooi en Vechtstreek wenst aan te sluiten bij de Europese openbare Aanbestedingsprocedure GT Connect 2 en beoogd hiermee techniek, functionaliteit, service, onderhoud, support en apparatuur te verwerven als aanvulling op en in koppeling met, het reeds aanwezige Microsoft Teams (MS Teams). Contractwaarde overeenkomst van 8 jaren op basis van 4 jaar initieel plus tweemaal 2 jaar verlenging bedraagt € 500.000 waarvan € 150.000 eenmalige kosten
Interne Kennung: 1