2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych do realizacji chemioterapii i programów onkologia kliniczna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów leczniczych do realizacji chemioterapii i programów onkologia kliniczna. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Doxorubicinum Pakiet nr 2 - Oxaliplatinum Pakiet nr 3 - Aprepitantum Pakiet nr 4 - Ondansetronum Pakiet nr 5 - Tislelizumabum Pakiet nr 6 - Doxorubicinum Pakiet nr 7 - Doxorubicinum liposomanum pegylatum Pakiet nr 8 - Paclitaxelum albuminatum 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia muszą być zgodne z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Przedmiot zamówienia został określony ilościowo w oparciu o porcje jakimi są: tuby, butelki ampułki, fiolki, tabletki itp. Wykonawca przedstawia produkty lecznicze, których opakowania zbiorcze nie przekraczają 100 szt. oraz wyklucza się do wyceny produkty lecznicze tzw. opakowania szpitalne – paki. 6. Zamawiający dopuszcza zamianę równoważnych postaci leku np.: Roztwór do infuzji, roztwór do wstrzykiwań, koncentrat do przygotowywania roztworu do wstrzykiwań lub tabletki, tabletki powlekane, kapsułki. 7. Produkty lecznicze o różnych dawkach w obrębie pakietu muszą stanowić jeden produkt tzn. pochodzić od jednego producenta, ponieważ tylko to pozwala na łączenie leków w ramach tej samej substancji leczniczej. 8. Zamawiający wymaga, aby zaoferowane leki znajdowały się na liście leków refundowanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia aktualnej na dzień składania ofert, a zaoferowana cena nie może przekroczyć wysokości limitu finansowania danej substancji czynnej - dla danego leku.
Interne Kennung: ZP/51/ZCO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Doxorubicinum
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Doxorubicinum
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Doxorubicinum
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Oxaliplatinum
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Oxaliplatinum
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Oxaliplatinum
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Aprepitantum
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Aprepitantum
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Aprepitantum
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Ondansetronum
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Ondansetronum
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Ondansetronum
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Tislelizumabum
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Tislelizumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Tislelizumabum
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Doxorubicinum
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Doxorubicinum
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Doxorubicinum
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Doxorubicinum liposomanum pegylatum
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Doxorubicinum liposomanum pegylatum
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Doxorubicinum liposomanum pegylatum
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Paclitaxelum albuminatum
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Paclitaxelum albuminatum
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Paclitaxelum albuminatum