See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakupy sprzętu komputerowego dla jednostek uczelnianych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 166758-2026
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Laptop dla Wydziału Nauk Ekonomicznych
Interne Kennung: POUZ-361/51/2025/DZP/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Notebook dla Wydziału Nauk Ekonomicznych
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Drukarka monochromatyczna dla Wydziału Nauk Ekonomicznych
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Komputer stacjonarny dla Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Laptop dla Sekretariatu Zastępcy Kanclerza
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Urządzenie wielofunkcyjne dla Biura Technicznego
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Mobilna stacja robocza dla Wydziału Archeologii
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Komputer przenośny dla Wydziału Fizyki
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/8
Los: LOT-0010
Titel: Część 9 – Dyski twarde dla Muzeum
Interne Kennung: POUZ-361/51/2025/DZP/9
Los: LOT-0011
Titel: Część 10 – Komputer stacjonarny dla Muzeum
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/10
Los: LOT-0012
Titel: Część 11 – Skaner dla Muzeum
Interne Kennung: POUZ-361/51/2026/DZP/11