2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa ośmiu budynków wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu infrastrukturą towarzyszącą – ETAP I i II
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi budowa czterech budynków oznaczonych symbolami B1, B2, B3 i B4 wraz z garażem podziemnym G1 oraz G2, zjazdami do garaży Z1 oraz Z2, budynek gospodarczy BG, podziemny zbiornik ppoż, zewnętrzne parkingi zlokalizowane po obu stronach wjazdu na teren inwestycji, zgodnie z załącznikiem graficznym układu Zagospodarowania Terenu, wiaty śmietnikowe (SM1 i SM2) , wiata rowerowa (PR), plac zabaw i teren sportu i rekreacji, zieleń izolacyjna, nawodnienie terenu, zieleń oraz nasadzenia, droga pożarowa wraz z układem manewrowym zawracania, dojścia do budynków i chodniki piesze, oświetlenie wraz z instalacją zewnętrzną, ogrodzenia, furtki i brama wjazdowa, zapory drogowe z wbudowanym systemem SOS, instalacje zewnętrzne do budynku gospodarczego BG, instalacje zewnętrzne do budynków B1, B2, B3, B4 i garaży podziemnych G1 i G2, zewnętrzne stacje ładowania samochodów elektrycznych, zewnętrzna instalacja dozoru wizyjnego CCTV, instalacja hydrantów zewnętrznych, ławki i śmietniki, wszystkie przyłącza i instalacje zewnętrzne objęte opracowaniem. W budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przewidziano po 30 mieszkań na 5 kondygnacjach nadziemnych + 1 podziemna, pełniąca funkcję z garażu podziemnego wraz z komórkami lokatorskimi i pomieszczeniami technicznymi. Zaprojektowano po 6 mieszkań na każdej kondygnacji. Jedno mieszkanie na każdej kondygnacji jest zaprojektowane i przystosowane na ewentualne potrzeby osoby niepełnosprawnej. Przewidziano 1 klatkę schodową. Na dachach budynków zlokalizowano instalację fotowoltaiczną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ oraz dokumentacji projektowej.
Vorherige Bekanntmachung: 8283-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001