2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie utrzymania, wsparcia technicznego oraz asysty merytorycznej systemu finansowo-księgowego QUORUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie utrzymania, wsparcia technicznego oraz asysty merytorycznej posiadanego przez Zamawiającego systemu finansowo-księgowego QUORUM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ, oraz w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BGD-WZP.261.4.2026.JP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste