2. Verfahren
Verfahren
Titel: Xerografický papír
Beschreibung: dodávky xerografického papíru, odpovídající specifikaci uvedené v příloze č. 1 této zadávací dokumentace, dle provozních potřeb zadavatele a jeho pracovišť, na základě uzavřené rámcové kupní smlouvy s jedním dodavatelem. Plnění veřejné zakázky bude za zadavatelem stanovených obchodních podmínek probíhat formou jednotlivých objednávek. Dodávky budou probíhat po částech, na základě požadavků zadavatele
Interne Kennung: 111/9560/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku z Rámcové smlouvy na veřejnou zakázku ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1 zákona. Na základě této vyhrazené změny je možné, prostřednictvím smlouvy s vybraným dodavatelem navýšit rozsah dodávek až do výše předpokládané hodnoty veřejné zakázky a prodloužit platnost rámcové smlouvy o 12 měsíců