2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Władysławów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Władysławów oraz z Gminnego Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów (zwanego dalej PSZOK). Zamówienie obejmuje właścicieli nieruchomości znanych w chwili obecnej oraz poznanych w okresie realizacji umowy zawartej w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego postępowania. Szczegółowy zakres usługi został opisany w zał. nr 12 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZPGP.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Władysławów oraz z Gminnego Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów (zwanego dalej PSZOK). Zamówienie obejmuje właścicieli nieruchomości znanych w chwili obecnej oraz poznanych w okresie realizacji umowy zawartej w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego postępowania. Szczegółowy zakres usługi został opisany w zał. nr 12 do SWZ - Opis