See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla potrzeb Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o. o, ul. Szpitalna 11; 41 – 940 Piekary Śląskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 1 A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 289184-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 1
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 11
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 12
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 13
Interne Kennung: Część 13