See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektów Morskiego Oddziału Straży Granicznej obejmująca sprzedaż i dystrybucję energii elektrycznej. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się ma na warunkach określonych obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. 2024 r. poz. 266 ze zm.), ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity: Dz. U. 2024 r. poz. 1061 ze zm.) oraz ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U.2024 r. poz. 1320 ze zm.). Obliczenie ilości zużytej energii elektrycznej odbywać się będzie na podstawie wskazań zainstalowanych liczników energii elektrycznej w oparciu o taryfy opłat zatwierdzone przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Rozdział 2 Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących pkt 8.2 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Kompleks Morskiego Oddziału Straży Granicznej, 80-563 Gdańsk ul. Oliwska 35
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Kompleks Morskiego Oddziału Straży Granicznej, 80-563 Gdańsk ul. Oliwska 35 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 1 Kompleks Morskiego Oddziału Straży Granicznej
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu, ul. Sikorskiego 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu, ul. Sikorskiego 7 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 2 Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Pomorski Dywizjon Straży Granicznej Port w Kołobrzegu ul. Wiosenna 4a
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Pomorski Dywizjon Straży Granicznej Port w Kołobrzegu ul. Wiosenna 4a w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 3 Pomorski Dywizjon Straży Granicznej Port w Kołobrzegu
Los: LOT-0004
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Kaszubski Dywizjon Straży Granicznej w Gdańsku Westerplatte, ul. mjr Henryka Sucharskiego 80
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Kaszubski Dywizjon Straży Granicznej w Gdańsku Westerplatte, ul. mjr Henryka Sucharskiego 80 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 4 Kaszubski Dywizjon Straży Granicznej Gdańsk - Westerplatte
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny "Magnolia" w Sopocie, ul. Haffnera 100
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny "Magnolia" w Sopocie, ul. Haffnera 100 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 5 Ośrodek Szkoleniowo - Konferencyjny ,,Magnolia"
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej Władysławowo Grupa Zamiejscowa w Łebie, ul. Jachtowa 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej Władysławowo Grupa Zamiejscowa w Łebie, ul. Jachtowa 6 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 6 Placówka Straży Granicznej Władysławowo Grupa Zamiejscowa w Łebie
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, ul. Uroczysko 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, ul. Uroczysko 4 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 7 Placówka Straży Granicznej w Ustce, ul. Uroczysko 4
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej we Władysławowie ul. Morska 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej we Władysławowie ul. Morska 7 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 8 Placówka Straży Granicznej we Władysławowie
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, ul. Marynarki Polskiej 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu: Placówka Straży Granicznej w Ustce, ul. Marynarki Polskiej 5 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 9 Placówka Straży Granicznej w Ustce, ul. Marynarki Polskiej 5
Los: LOT-0010
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Sławno, ul. Polanowska 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Sławno ul. Polanowska 1 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 10 Sławno
Los: LOT-0011
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny w Jastarni, ul. Zdrojowa dz. 13/1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny w Jastarni, ul. Zdrojowa dz. 13/1 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 11 Punkt Obserwacyjny Jastarnia
Los: LOT-0012
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Nowa Karczma w gm. Krynica Morska dz. 2/1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Nowa Karczma w gm. Krynica Morska dz. 2/1 w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 12 Punkt Obserwacyjny Nowa Karczma
Los: LOT-0013
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Rozewie w kompleksie wojskowym 4181, Rozewie działka nr 488 gm. Władysławowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej do obiektu: Punkt Obserwacyjny Rozewie w kompleksie wojskowym 4181, Rozewie działka nr 488 gm. Władysławowo w okresie: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: Część 13 Punkt Obserwacyjny Rozewie