See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 - zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 w ilości ok. 1 400 Mg. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (t.j. DZ.U.2023 poz.1587 tj. z póżn. zm.). W/w odpad pochodzić będzie z przeprowadzonych prac remontowych i budowlanych. Wśród elementów tych mogą znajdować się m.in.: części sanitariatów, rury plastikowe, fragmenty regipsów, opakowania z tworzyw, siding, panele podłogowe, okna, połamane wiadra po emaliach itp. 2. 1) Miejscem zbierania odpadów jest Zakład gospodarki odpadami BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o. w Żywcu przy ul. Kabaty 2, natomiast miejscem zagospodarowania odpadów jest instalacja do zagospodarowania odpadów objętych przedmiotem zamówienia, którą dysponuje Wykonawca oddalona od siedziby Zamawiającego tj. ul. Kabaty 2, 34-300 Żywiec maksymalnie o 150 km zgodnie z lokalizacją na stronie https://www.google.pl/maps 2) Zamawiający dopuszcza zmianę instalacji do zagospodarowania odpadów podanej w ofercie jedynie pod warunkiem, że inna instalacja zlokalizowana będzie w promieniu do 150 km od siedziby Zamawiającego. 3) Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty przez Wykonawcę posiadającego decyzję wyłącznie na zbieranie odpadów. 4) Zamawiający dokonywać będzie transportu odpadów własnym staraniem i na własny koszt. 5) Wykonawca będzie segregował odpady oznaczone jako 17 09 04 wyodrębniając co najmniej następujące frakcje: drewno, metal, szkło, tworzywo sztuczne, gips i odpady mineralne, w tym beton, cegły, płytki i materiały ceramiczne oraz kamienie w celu zapewnienia przydatności do przygotowania do ponownego użycia, recyklingu lub innego odzysku.
Interne Kennung: ZS-35/2026/DF/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 - zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 w ilości ok. 1 400 Mg. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (t.j. DZ.U.2023 poz.1587 tj. z póżn. zm.). W/w odpad pochodzić będzie z przeprowadzonych prac remontowych i budowlanych. Wśród elementów tych mogą znajdować się m.in.: części sanitariatów, rury plastikowe, fragmenty regipsów, opakowania z tworzyw, siding, panele podłogowe, okna, połamane wiadra po emaliach itp. 2. 1) Miejscem zbierania odpadów jest Zakład gospodarki odpadami BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o. w Żywcu przy ul. Kabaty 2, natomiast miejscem zagospodarowania odpadów jest instalacja do zagospodarowania odpadów objętych przedmiotem zamówienia, którą dysponuje Wykonawca oddalona od siedziby Zamawiającego tj. ul. Kabaty 2, 34-300 Żywiec maksymalnie o 150 km zgodnie z lokalizacją na stronie https://www.google.pl/maps 2) Zamawiający dopuszcza zmianę instalacji do zagospodarowania odpadów podanej w ofercie jedynie pod warunkiem, że inna instalacja zlokalizowana będzie w promieniu do 150 km od siedziby Zamawiającego. 3) Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty przez Wykonawcę posiadającego decyzję wyłącznie na zbieranie odpadów. 4) Zamawiający dokonywać będzie transportu odpadów własnym staraniem i na własny koszt. 5) Wykonawca będzie segregował odpady oznaczone jako 17 09 04 wyodrębniając co najmniej następujące frakcje: drewno, metal, szkło, tworzywo sztuczne, gips i odpady mineralne, w tym beton, cegły, płytki i materiały ceramiczne oraz kamienie w celu zapewnienia przydatności do przygotowania do ponownego użycia, recyklingu lub innego odzysku
Menge: 1 400 Tonnen