356748-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrobusse – Zakup autobusów dla MPK Tarnów z napędem elektrycznym wraz z infrastrukturą ładowania.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup autobusów dla MPK Tarnów z napędem elektrycznym wraz z infrastrukturą ładowania.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania: Zadanie nr 1: Budowa stacji ładowania pojazdów. 1) Program Funkcjonalno-Użytkowy opisuje wykonanie zadania nr 1 w zakresie powyższego zamówienia pod nazwą „Budowa stacji ładowania pojazdów” w obszarze dostosowania infrastruktury technicznej na terenie zajezdni MPK Tarnów, który obejmuje: •rozbudowę stacji transformatorowej z etapu 1 typu MRw-b 20/2x1000-4, •budowę stanowisk ładowania pojazdów, •budowę linii zasilania ładowarek, •posadowienie i uruchomienie ładowarki dwustanowiskowej o mocy 1 szt.120 kW (2 x 60 kW) i jednostanowiskowej 1 szt. 120 kW, •budowę sieci monitoringu obszaru stacji ładowania pojazdów, •budowę oświetlenia stanowisk do ładowania pojazdów. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Zadanie nr 2: Zakup autobusów elektrycznych wraz z przeszkoleniem 10 kierowców i 10 pracowników zaplecza technicznego. 2) dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów zeroemisyjnych, o napędzie elektrycznym zasilanych z własnych magazynów energii (akumulatorów) przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji miejskiej wraz z niezbędnym i dodatkowym wyposażeniem, oprogramowaniem i dokumentacją wraz z przeszkoleniem 10 kierowców i 10 pracowników zaplecza technicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w SWZ i załącznikach - Dokumenty zamówienia.
Interne KennungPNZP/18/Z/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania: Zadanie nr 1: Budowa stacji ładowania pojazdów. 1) Program Funkcjonalno-Użytkowy opisuje wykonanie zadania nr 1 w zakresie powyższego zamówienia pod nazwą „Budowa stacji ładowania pojazdów” w obszarze dostosowania infrastruktury technicznej na terenie zajezdni MPK Tarnów, który obejmuje: •Rozbudowę stacji transformatorowej z etapu 1 typu MRw-b 20/2x1000-4, •Budowę stanowisk ładowania pojazdów, •Budowę linii zasilania ładowarek, •Posadowienie i uruchomienie ładowarki dwustanowiskowej o mocy 1 szt.120 kW (2 x 60 kW) i jednostanowiskowej 1 szt. 120 kW, •Budowę sieci monitoringu obszaru stacji ładowania pojazdów, •Budowę oświetlenia stanowisk do ładowania pojazdów. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Zadanie nr 2: Zakup autobusów elektrycznych wraz z przeszkoleniem 10 kierowców i 10 pracowników zaplecza technicznego. 2) dostawa 3 (trzech) fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów zeroemisyjnych, o napędzie elektrycznym zasilanych z własnych magazynów energii (akumulatorów) przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji miejskiej wraz z niezbędnym i dodatkowym wyposażeniem, oprogramowaniem i dokumentacją wraz z przeszkoleniem 10 kierowców i 10 pracowników zaplecza technicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania Zamawiającego, określony został w załączniku nr 2 -Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia – autobusy/ OPZ oraz załączniku nr 2a - System monitoringu wizyjnego autobusów/OPZ do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte