2. Verfahren
Verfahren
Titel: KŘP Khk - Integrované výjezdové centrum Dvůr Králové nad Labem - projektová příprava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (díla) je výškopisné a polohopisné zaměření, inženýrsko-geologický průzkum a radonový průzkum a komplexní projektová příprava pro výstavbu Integrovaného výjezdového centra Dvůr Králové nad Labem (dále jen „IVC“), včetně návrhu interiéru.
Interne Kennung: KRPH-47271/ČJ-2026-0500NE-VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souvislosti s projektovou dokumentací, která je předmětem díla, bude požadován od autora projektové dokumentace výkon autorského dozoru (dále jen „AD“). AD bude realizován po celou dobu realizace stavby, až do doby jejího ukončení a případně vydání kolaudačního souhlasu v předpokládaném rozsahu cca 150 hod. Předmětem autorského dozoru bude zejména účast na jednáních svolaných v průběhu provádění prací (např. kontrolní dny stavby obvykle 2x měsíčně, předání a převzetí prací apod.) a zaujetí stanoviska k řešeným problémům, posouzení nutnosti a oprávněnosti změn projektové dokumentace vynucených vlastním prováděním stavebních prací, změn materiálů, dodávek a posouzení oprávněnosti případných víceprací a změn, stanovení způsobu jejích provádění apod. Doba realizace stavebních úprav a požadavky na podmínky výkonu autorského dozoru budou upřesněny v samostatně uzavřené příkazní smlouvě, ale jednotková cena výkonu autorského dozoru uvedená ve smlouvě o dílo bude závazná. Předmětem autorského dozoru je i povinnost vypracovat projektovou dokumentaci změn, které vznikly v průběhu stavby jako dodatečné nepředvídatelné práce nebo na základě dodatečných požadavků objednatele, které nebyly součástí původní projektové dokumentace pro provádění stavby. Součástí projektové dokumentace změn budou veškeré výslovně nespecifikované úpravy nezbytné pro návrh a realizaci stavby. Projektová dokumentace změn bude vyhotovena ve stupni pro provádění stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „soupis prací“) tak, aby zhotovitel stavby mohl ocenit dodatečné stavební práce (změny). Všechny změny, které vzniknou v průběhu realizace stavby, budou zakresleny do dokumentace skutečného provedení stavby. Objednatel si vyhrazuje právo fázi F nerealizovat.