See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania – Portal Pacjenta w modelu chmurowym (SaaS) wraz z licencją, wdrożeniem i SLA (36 miesięcy)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania i udzielenie licencji na Portal Pacjenta (Oprogramowanie Aplikacyjne), jego konfiguracja i wdrożenie jako rozwiązania informatycznego dostępnego w modelu SaaS (Software as a Service) w ramach chmurowej platformy usług oraz udzielenie gwarancji przez okres 36 miesięcy Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Centrum Medycznym „Żelazna” sp. z o.o.” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Wspierania Odporności. Umowa nr. KPOD.07.03-IP.10-0403/25/KPO/563/2025/405
Interne Kennung: 19-W-D-02-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Dostawę oprogramowania – Portal Pacjenta w modelu chmurowym (SaaS) wraz z licencją, wdrożeniem i SLA (36 miesięcy)
Beschreibung: Dostawę oprogramowania – Portal Pacjenta w modelu chmurowym (SaaS) wraz z licencją, wdrożeniem i SLA (36 miesięcy)