2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inrichting praktijklokalen BiNaSk - Het Innovium College
Beschreibung: De opdracht betreft een eenmalige levering van de inrichting van de BiNaSk-lokalen voor locatie Het Innovium College van de Purmerendse Scholengroep. De Opdracht bestaat uit het voorbereiden, leveren (transport), installeren (ijken en inbedrijfstellen), aansluiten en verzorgen van instructie (cursus voor de docenten) van het nieuwe BiNaSk-meubilair (zie de uitwerking daarvan in het prijzenblad) voor de BiNaSk-lokalen. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inrichting praktijklokalen BiNaSk
Beschreibung: De opdracht betreft een eenmalige levering van de inrichting van de BiNaSk-lokalen voor locatie Het Innovium College van de Purmerendse Scholengroep. De Opdracht bestaat uit het voorbereiden, leveren (transport), installeren (ijken en inbedrijfstellen), aansluiten en verzorgen van instructie (cursus voor de docenten) van het nieuwe BiNaSk-meubilair (zie de uitwerking daarvan in het prijzenblad) voor de BiNaSk-lokalen.
Interne Kennung: 1