See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Laboratorium SPZZOZ w Przysusze.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę do Laboratorium SPZZOZ w Przysusze odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz akcesoriów i innych materiałów zużywanych wraz z dzierżawą analizatorów oraz podłączeniem ich do Laboratoryjnego Systemu Informatycznego (LIS) 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części: Zadanie nr 1 – biochemia i immunochemia: sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawa analizatora/zintegrowanego systemu biochemiczno-immunologicznego, witryny chłodniczej, wirówki, lodówki i lodówki z zamrażarką, niszczarką do dokumentów oraz dwóch stanowisk komputerowych z podłączeniem do LIS. Zadanie nr 2 – równowaga kwasowo-zasadowa: sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawą analizatora i stanowiska komputerowego z podłączeniem do LIS. Zadanie nr 3 – koagulologia: sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawą analizatora. Zadanie nr 4 – hematologia: sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawą analizatora. Zadanie nr 5 – system do wykonywania badań techniką aglutynacji kolumnowej: sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawą analizatora. Zadanie nr 6 – system pomiaru glikemii we krwi. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w SWZ oraz załączniku nr 2 do SWZ – „Specyfikacja asortymentowo-cenowa”
Interne Kennung: 03/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosuje procedurę udzielenia zamówienia w skróconym terminie składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 3. W związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia Zamawiający, postanowił skrócić termin składania ofert, ponieważ rozstrzygnięcie ww. postępowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem podstawowego 30 dniowego terminu składania ofert (zgodnie z art.138 ust.1) skutkowałoby realizowaniem dostaw bez umowy, co mogłoby utrudnić dostęp do produktów medycznych i nie zapewnić ciągłości dostaw produktów niezbędnych do świadczenia usług medycznych i leczenia hospitalizowanych pacjentów. Taka sytuacja mogłaby zagrozić zdrowiu i życiu pacjentów. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców oferty nie powinno być czasochłonne (w porównaniu np. do zamówienia na dostawy specjalistycznych urządzeń lub zamówień na roboty budowlane), wobec czego skrócenie terminu do 15 dni na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Wobec powyższego zasadne jest udzielenia zamówienia w skróconym terminie składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124131 Reagenzstreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - biochemia i immunochemia
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawą nowego analizatora/zintegrowanego systemu biochemiczno-immunologicznego rok produkcji min. 2024r, witryny chłodniczej, wirówki, lodówki i lodówki z zamrażarką, niszczarką do dokumentów oraz dwóch stanowisk komputerowych z podłączeniem do LIS.
Interne Kennung: Zad.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - równowaga kwasowo-zasadowa
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawą analizatora nowego lub używanego nie starszego niż 2020r po pełnym przeglądzie serwisowym, oraz stanowiska komputerowego z podłączeniem do LIS.
Interne Kennung: Zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - koagulologia
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawa analizatora w pełni automatycznego do badań koagulologicznych, nowy lub używany nie starszy niż 2018r. po pełnym przeglądzie technicznym.
Interne Kennung: Zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - hematologia
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawa analizatora hematologicznego, nowy lub używany nie starszy niż 2019r. po pełnym przeglądzie technicznym.
Interne Kennung: Zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - system do wykonywania badań techniką aglutynacji kolumnowej
Beschreibung: Sukcesywna dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań wraz z dzierżawa systemu do wykonywania badań techniką aglutynacji kolumnowej składającego się z wirówki, inkubatora, statywu i pipety automatycznej lub elektronicznej, nie starszy niż z 2020 r
Interne Kennung: Zad.5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - system pomiaru glikemii we krwi
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych, kalibratorów oraz innych materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania pomiaru glikemii wraz z dzierżawa przyłóżkowego systemu systemu pomiaru glikemii (3szt), nowe lub używane po pełnym przeglądzie serwisowym, nie starsze niż z 2022 r
Interne Kennung: Zad.6