2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce zámku Lázně Bělohrad
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní oprava a rekonstrukce objektů Zámku Lázně Bělohrad tak, aby vznikl prostor pro krátkodobé (hotelové) ubytování, včetně restaurace a plného servisu, které vyhovuje současným požadavkům. Počítá se s rekonstrukcí všech historických prvků a konstrukcí, včetně vnějšího pláště. Nezbytnou součástí rekonstrukce bude i kompletní výměna zdravotních instalací, elektroinstalací a nové řešení požárního zabezpečení. Zámek je nemovitou kulturní památkou, katalogové číslo: 1000151006, číslo ÚSKP: 38994/6-1226. Předmětná kulturní památka je souborem hodnotných konstrukcí a detailů, a při všech pracích je nutné postupovat tak, aby byly tyto vysoké kulturně historické hodnoty předmětné kulturní památky respektovány, zachovány, v případě možnosti rehabilitovány. Při realizaci veřejné zakázky musí být dodrženy podmínky poskytovatele dotace, zejména pak zásada „významně nepoškozovat“ enviromentální prostředí, kdy podmínky DNSH (Do No Significant Harm - Významně nepoškozovat) – Pro zadání této veřejné zakázky je použita metoda Design & Build tzn., že: - vybraný dodavatel nejprve zpracuje projektovou dokumentaci provedení stavby, včetně oceněného soupisu prací a dodávek s výkazem výměr (položkový rozpočet) v členění na jednotlivé stavební objekty a zajistí potřebnou inženýrskou činnost s tím související (služby – projekční práce), - a následně provede stavební práce, dodávky a služby za účelem realizace opravy a rekonstrukce Zámku Lázně Bělohrad (stavební práce) a provede další související činnosti a splnění závazků sjednaných smlouvou o dílo. Veřejná zakázka je zadávána v souladu s ustanovením § 92 odst. 2 ZZVZ na základě požadavků na výkon a funkci stavby. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je zpracování prováděcí projektové dokumentace, realizace stavby a poskytnutí součinnosti při kolaudaci stavby. Prováděcí dokumentace bude zpracována na základě podkladů uvedených v příloze č. 2a, č. 2b a č. 3 zadávací dokumentace, přičemž zadavatel stanoví, že dodavatel je povinen respektovat stanovené požadavky, včetně podmínek stanovených rozhodnutím MěÚ Lázně Bělohrad, stavebního úřadu ze dne 18.03.2020 č.j. LB-749/2020-STU-JP - společné povolení a souvisejících vyjádření a závazných stanovisek příslušných orgánů
Interne Kennung: 202501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zahajuje zadávací řízení (§ 56 ZZVZ) odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění způsobem podle § 212 ZZVZ do TED a Věstníku veřejných zakázek (dále jen „VVZ“). Lhůty rozhodné pro zadávací řízení se počítají ode dne zahájení zadávacího řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45262521 Verblendmauerwerk, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45262521 Verblendmauerwerk, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen