2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegangsverleningssysteem binnen- en buitensportlocaties Edam-Volendam
Beschreibung: Doel van deze marktconsultatie is het verkrijgen van informatie over de markt voor toegangsverleningssystemen die kunnen worden gekoppeld aan het bestaande reserveringssysteem van AQQO. De gemeente wil hiermee toetsen welke oplossingen beschikbaar zijn voor het efficiënt, veilig en gebruiksvriendelijk beheren van toegang tot sportaccommodaties, inclusief het op afstand beheren van toegangsrechten en het kunnen openen of vrijgeven van toegang in geval van calamiteiten. Verder is het doel tevens de voorbereiding op een aanbesteding waarmee we één opdrachtnemer selecteren en contracteren voor een toegangsverleningssysteem voor binnen- en buitensportaccommodaties in de gemeente Edam-Volendam dat de organisatie faciliteert in het efficiënt, veilig en duurzaam beheren van alle binnen- en buitensportaccommodaties. De implementatie van het systeem dient in 2026 opgestart te zijn en dient voor het einde van het jaar te zijn afgerond. Bij een prijsstelling lager dan de volgens ons Inkoopbeleid geldende grens voor Meervoudig onderhandse aanbestedingen (€ 70.000), behouden wij ons echter het recht op een enkelvoudige gunning. De oplossing dient tevens bij te dragen aan het verbeteren van de informatiehuishouding, het voldoen aan relevante wet- en regelgeving (zoals de AVG), en het ondersteunen van medewerkers in het beheer van de locaties. Daarnaast wordt van de leverancier verwacht dat deze ondersteuning biedt bij implementatie, gebruikersinstructie en beheer. Middels deze marktconsultatie willen wij bepalen wat de markt te bieden heeft m.b.t. toegangsverleningssystemen. Wij vragen u middels een presentatie onderstaande uitvraag uit te werken, zodat wij kunnen zien wat de mogelijkheden zijn en in hoeverre dit voor onze doelstellingen van toepassing is. Dit om e.e.a. terug te laten komen in de daarna te maken aanbesteding of enkelvoudige gunning (zie bovenstaande). De aanbesteding heeft betrekking op de selectie van één leverancier die verantwoordelijk is voor de levering, implementatie, ondersteuning en doorontwikkeling van een toegangsverleningssysteem voor alle binnen- en buitensportaccommodaties van de gemeente Edam-Volendam. De oplossing dient in ieder geval te voorzien in: • levering en implementatie van hardware en software; • koppeling met het bestaande reserveringssysteem AQQO; • gebruik van tags en/of QR-codes als identifiers; • aansluiting op reeds aanwezige hardware op drie locaties; • beheer, onderhoud, support en doorontwikkeling; • ondersteuning bij implementatie en gebruikersinstructie; • overdracht van gegevens aan het einde van de overeenkomst. Waar nodig kunnen beperkte bouwkundige of installatietechnische aanpassingen onderdeel uitmaken van de oplossing, voor zover deze noodzakelijk zijn voor de werking van het systeem. De gemeente verzoekt marktpartijen om minimaal inzicht te geven in: • de aangeboden oplossing en werking daarvan; • de wijze van koppeling met AQQO; • de benodigde hardware- en softwarecomponenten; • mogelijkheden voor hergebruik van bestaande hardware; • mogelijkheden voor centraal en op afstand beheer; • autorisatiebeheer en rechtenverdeling; • beveiliging, logging en rapportage; • implementatietijd en randvoorwaarden; • onderhoud, support en doorontwikkeling; • relevante ervaringen in vergelijkbare projecten.
Interne Kennung: 26.395-SD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Doel van deze marktconsultatie is het verkrijgen van informatie over de markt voor toegangsverleningssystemen die kunnen worden gekoppeld aan het bestaande reserveringssysteem van AQQO. De gemeente wil hiermee toetsen welke oplossingen beschikbaar zijn voor het efficiënt, veilig en gebruiksvriendelijk beheren van toegang tot sportaccommodaties, inclusief het op afstand beheren van toegangsrechten en het kunnen openen of vrijgeven van toegang in geval van calamiteiten. Verder is het doel tevens de voorbereiding op een aanbesteding waarmee we één opdrachtnemer selecteren en contracteren voor een toegangsverleningssysteem voor binnen- en buitensportaccommodaties in de gemeente Edam-Volendam dat de organisatie faciliteert in het efficiënt, veilig en duurzaam beheren van alle binnen- en buitensportaccommodaties. De implementatie van het systeem dient in 2026 opgestart te zijn en dient voor het einde van het jaar te zijn afgerond. Bij een prijsstelling lager dan de volgens ons Inkoopbeleid geldende grens voor Meervoudig onderhandse aanbestedingen (€ 70.000), behouden wij ons echter het recht op een enkelvoudige gunning. De oplossing dient tevens bij te dragen aan het verbeteren van de informatiehuishouding, het voldoen aan relevante wet- en regelgeving (zoals de AVG), en het ondersteunen van medewerkers in het beheer van de locaties. Daarnaast wordt van de leverancier verwacht dat deze ondersteuning biedt bij implementatie, gebruikersinstructie en beheer. Middels deze marktconsultatie willen wij bepalen wat de markt te bieden heeft m.b.t. toegangsverleningssystemen. Wij vragen u middels een presentatie onderstaande uitvraag uit te werken, zodat wij kunnen zien wat de mogelijkheden zijn en in hoeverre dit voor onze doelstellingen van toepassing is. Dit om e.e.a. terug te laten komen in de daarna te maken aanbesteding of enkelvoudige gunning (zie bovenstaande).
Interne Kennung: 1