2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regenerace aleje v Novozámeckém areálu - kácení a řez dřevin - opakovaná výzva
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je v souladu s § 130 a násl. ZZVZ uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude obnova aleje v Novozámeckém areálu se záměrem ošetření dřevin a udržení torz osídlených cennými saproxylickými druhy hmyzu. Na dřevinách budou provedeny bezpečnostní zásahy, zásahy k potlačení šíření jmelí a ozdravné či redukční řezy. Na lokalitě budou odstraněny akáty a bude zajištěno odstraňování jejich výmladků v následujících 3 letech. V okolí aleje budou provedeny probírky zahuštěných skupin dřevin a náletů. Budou vybrány a ponechány perspektivní dřeviny pro doplnění aleje. Realizací navržených opatření dojde k podpoření biodiverzity v lokalitě a potlačení invazních a expanzivních druhů, bude také zajištěna bezpečnost lokality pro návštěvníky. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu čtyř (4) let ode dne platnosti a účinnosti rámcové dohody.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1