See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą leków (z podziałem na 12 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków (z podziałem na 12 zadań). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach nr 1do umowy dla zadań 1-12- załączniki do SWZ.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą gąbki leczniczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą gąbki leczniczej. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 1.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup wraz z dostawą leków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 2.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 2
Los: LOT-0004
Titel: Zakup wraz z dostawą strzykawek do przepłukiwania cewników dożylnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą strzykawek do przepłukiwania cewników dożylnych. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 4.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup wraz z dostawą Immunoglobulinum i Humanum albuminum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą Immunoglobulinum i Humanum albuminum. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 5.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup wraz z dostawą leków przeciwbakteryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków przeciwbakteryjnych. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 6.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 6
Los: LOT-0008
Titel: Zakup wraz z dostawą leków na import
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków na import. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 8.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 8
Los: LOT-0010
Titel: Zakup wraz z dostawą leku Enoxaparin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leku Enoxaparin. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 10.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Zakup wraz z dostawą leku przeciwkrwotocznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leku przeciwkrwotocznego. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 11.
Interne Kennung: ZP.263.1.2025 - część 11