356849-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Služby reklamních agentur a tvorba audiovizuálních děl
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby reklamních agentur a tvorba audiovizuálních děl
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody je poskytování služeb: a) v oblasti autorské a audiovizuální tvorby, prostřednictvím které bude propagována strategie, klíčové projekty, cíle a činnosti Zadavatele, směrem k interním a externím cílovým skupinám; b) reklamních agentur, tedy poskytování nebo zajištění veškerých reklamních, propagačních a komunikačních činností Vybraného dodavatele ke komunikačním kampaním Zadavatele s cílem zajistit znalost a porozumění strategie, klíčových projektů, iniciativ a služeb Zadavatele všemi interními a externími cílovými skupinami; c) ostatní činnosti týkající se interní a externí komunikační strategie Zadavatele Předmětem této veřejné zakázky není komplexní zajištění BTL aktivit, nákup médií a digitální marketing. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem, na dobu šest (6) let.
Interne KennungN006/25/V00017288
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají ve lhůtě stanovené Zadavatelem v tomto oznámení) spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace Zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 9 ZZVZ, že o Předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě Předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody je poskytování služeb: a) v oblasti autorské a audiovizuální tvorby, prostřednictvím které bude propagována strategie, klíčové projekty, cíle a činnosti Zadavatele, směrem k interním a externím cílovým skupinám; b) reklamních agentur, tedy poskytování nebo zajištění veškerých reklamních, propagačních a komunikačních činností Vybraného dodavatele ke komunikačním kampaním Zadavatele s cílem zajistit znalost a porozumění strategie, klíčových projektů, iniciativ a služeb Zadavatele všemi interními a externími cílovými skupinami; c) ostatní činnosti týkající se interní a externí komunikační strategie Zadavatele Předmětem této veřejné zakázky není komplexní zajištění BTL aktivit, nákup médií a digitální marketing. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem, na dobu šesti (6) let.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhradil právo změny dodavatele v průběhu trvání Rámcové dohody, v případě jejího předčasného ukončení s vybraným dodavatelem z důvodů v ní uvedených. Blíže odst. 27., části 1 Zadávací dokumentace.