356881-2026 - Ergebnis
Polen – Vermessungsarbeiten – OR.272.00019.2026 Aktualizacja i uzupełnienie bazy danych EGiB oraz opracowanie dokumentacji technicznej dla budynków, lokali i gruntów w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Gubin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OR.272.00019.2026 Aktualizacja i uzupełnienie bazy danych EGiB oraz opracowanie dokumentacji technicznej dla budynków, lokali i gruntów w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Gubin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych obrębach ewidencyjnych gminy Gubin. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na cztery części: Część 1 – obr. ewid. Luboszyce gmina Gubin Część 2 – obr. ewid. Nowa Wioska gmina Gubin Część 3 – obr. ewid. Przyborowice gmina Gubin Część 4 – obr. ewid. Późna gmina Gubin
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: obr. ewid. Luboszyce gmina Gubin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych prac geodezyjnych polegających na aktualizacji i uzupełnieniu danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: obr. ewid. Nowa Wioska gmina Gubin
Los: LOT-0003
Titel: obr. ewid. Przyborowice gmina Gubin
Los: LOT-0004
Titel: obr. ewid. Późna gmina Gubin