See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury cyfrowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu – integracja systemu monitorowania pacjenta, zakup licencji do planowania i rozpisywania chemioterapii oraz licencji do systemu do wsparcia rehabilitacji i treningu funkcji poznawczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury cyfrowej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu - integracja systemu monitorowania pacjenta, zakup licencji do planowania i rozpisywanie chemioterapii oraz licencji do wsparcia rehabilitacji i treningu funkcji poznawczych
Vorherige Bekanntmachung: 157175-2026
Interne Kennung: DZP.341.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury cyfrowej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu - integracja systemu monitorowania pacjenta
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Modernizacja infrastruktury cyfrowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu – zakup licencji do planowania i rozpisywania chemioterapii
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Modernizacja infrastruktury cyfrowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu – zakup licencji do systemu do wsparcia rehabilitacji i treningu funkcji poznawczych