2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a rozšíření bezpečnostní infrastruktury Kanceláře veřejného ochránce práv: Dodávka hardware pro technická opatření kybernetické bezpečnosti – opakované řízení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace technických opatření k modernizaci a rozšíření bezpečnostní infrastruktury zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zadavatel zkrátil lhůtu pro podání nabídek v souladu s § 57 odst. 2 písm. b), protože naléhavé okolnosti znemožňují použití lhůty v délce 30 dnů. Těmito naléhavými okolnostmi je zrušení druhé části původního zadávacího řízení, protože nebyla podána žádná nabídka. Zadavatel se tím pádem dostal do časové tísně. Tuto situaci zadavatel nezavinil, ani ji nezpůsobil.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48821000 Netzwerkserver, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1