2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną – Pakiet I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu niezbędnego do realizacji zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną, którego celem jest zapewnienie odpowiednich środków do prowadzenia działań ratowniczych, przeciwpowodziowych oraz zabezpieczających. Zamówienie zostało podzielone na cztery części: - Część I: Dostawa zapór/rękawów przeciwpowodziowych; - Część II: Dostawa osuszaczy powietrza; - Część III: Dostawa łóżek polowych; - Część IV: Dostawa środków ochrony indywidualnej (ubrań specjalnych); Dostawa środków ochrony indywidualnej (hełmów, butów, rękawic, kurtek technicznych i kominiarek strażackich); Dostawa latarek nahełmowych; Dostawa latarek czołowych; Dostawa hełmów ratowniczych; Dostawa kombinezonów dla Grup Poszukiwawczo Ratowniczych; Dostawa zestawu PSP R1 – plecak, deska i szyny Kramera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ i jej załącznikach.
Interne Kennung: IZ.271.14.2026.ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa zapór/rękawów przeciwpowodziowych
Beschreibung: Zapory/rękawy przeciwpowodziowe fabrycznie nowe, nieużywane o średnicy min. 80 cm i długości 10 m - 20 szt. Zapory/rękawy przeciwpowodziowe fabrycznie nowe, nieużywane o średnicy min. 80 cm i długości 15 m - 20 szt.
Interne Kennung: IZ.271.14.2026.ML - cz.1
Haupteinstufung (cpv): 44212383 Schleusentore
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa osuszaczy powietrza
Beschreibung: Osuszacze powietrza fabrycznie nowe, nieużywane 10 szt. o wydajności osuszania min. 80l/24h (80 litrów pochłoniętej wody w czasie 24 godzin) dla rozmiaru pomieszczenia 200m² ± 5%/500m³ ± 5%
Interne Kennung: IZ.271.14.2026.ML - cz.2
Haupteinstufung (cpv): 39721320 Lufttrockner
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dostawa łóżek polowych
Beschreibung: Łóżka polowe fabrycznie nowe, nieużywane - 150 szt.
Interne Kennung: IZ.271.14.2026.ML - cz.3
Haupteinstufung (cpv): 39522520 Feldbetten
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Dostawa środków ochrony indywidualnej (ubrań specjalnych); Dostawa środków ochrony indywidualnej (hełmów, butów, rękawic, kurtek technicznych i kominiarek strażackich); Dostawa latarek nahełmowych; Dostawa latarek czołowych; Dostawa hełmów ratowniczych; Dostawa kombinezonów dla Grup Poszukiwawczo Ratowniczych; Dostawa zestawu PSP R1 – plecak, deska i szyny Kramera.
Beschreibung: 50 kompletów ubrań specjalnych fabrycznie nowych, nieużywanych, przeznaczonych do zadań ratowniczo-gaśniczych, 50 szt. hełmów strażackich fabrycznie nowych, nieużywanych przeznaczonych do dzia-łań ratowniczo-gaśniczych, 50 par butów specjalnych skórzanych strażackich fabrycznie nowych, nieużywanych, 50 par rękawic fabrycznie nowych, nieużywanych przeznaczonych do działań ratowni-czo-gaśniczych, 50 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych kurtek lekkich jednowarstwowych przezna-czonych do ratownictwa technicznego i gaszenia pożarów na terenach otwartych, 50 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych kominiarek strażackich przeznaczonych do ochrony głowy, twarzy i szyi użytkownika podczas działań ratowniczo-gaśniczych, 50 szt. latarki nahełmowe fabrycznie nowe, nieużywane, przeznaczone do pracy w warunkach ratowniczych, odporne na działanie czynników mechanicznych, wilgoci, pyłu oraz podwyższonej temperatury, 50 szt. latarki czołowe fabrycznie nowe, nieużywane, przeznaczone do pracy w warunkach ratowniczych, 10 szt. hełmy ratownicze fabrycznie nowe, nieużywane, przeznaczone do działań ratowniczo-gaśniczych, w tym ratownictwa technicznego, wysokościowego i wodnego, 10 szt. kombinezony dla Grup Poszukiwawczo Ratowniczych, fabrycznie nowe, nieużywane, przeznaczone do działań ratowniczych, 1 kpl. fabrycznie nowy, nieużywany zestaw ratownictwa medycznego typu PSP R1 lub równoważny, składający się z plecaka ratowniczego wraz z wyposażeniem, deski ortopedycznej oraz zestawu szyn Kramera.
Interne Kennung: IZ.271.14.2026.ML - cz.4