2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie inkoopadviesdiensten
Beschreibung: Stichting Carmelcollege is voornemens om een aanbesteding te houden ten behoeve van aanbestedingen voor leveringen en diensten op projectbasis. Hieronder wordt verstaan het gehele proces vanaf de voorbereiding (inkoopstrategie), het aanbestedingsproces tot en met de definitieve gunning en archivering van het aanbestedings- en contractdossier conform templates Opdrachtgever. raming ca 450.000 over 4 jaar.
Interne Kennung: 591454
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79418000 Beschaffungsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Stichting Carmelcollege is voornemens om een aanbesteding te houden ten behoeve van aanbestedingen voor leveringen en diensten op projectbasis. Hieronder wordt verstaan het gehele proces vanaf de voorbereiding (inkoopstrategie), het aanbestedingsproces tot en met de definitieve gunning en archivering van het aanbestedings- en contractdossier conform templates Opdrachtgever.
Interne Kennung: 1