See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie okulistyki w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, obejmujących w szczególności: 1) udzielanie świadczeń zdrowotnych pacjentom Oddziału Chorób Oczu, 2) udzielanie konsultacji okulistycznych pacjentom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz innych komórek organizacyjnych Szpitala, 3) udzielanie świadczeń zdrowotnych w Poradni Okulistycznej, 4) realizację świadczeń diagnostycznych, leczniczych i zabiegowych z zakresu okulistyki, 5) wykonywanie zabiegów okulistycznych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną oraz zakresem świadczeń zakontraktowanych przez Szpital z Narodowym Funduszem Zdrowia, 6) udział w realizacji programów lekowych funkcjonujących na Oddziale Chorób Oczu, zgodnie z zawartymi przez Szpital umowami z Narodowym Funduszem Zdrowia, 7) pełnienie dyżurów medycznych, w tym dyżurów „pod telefonem”, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Udzielającego zamówienie, 8) wykonywanie innych czynności medycznych związanych z procesem diagnostyczno-terapeutycznym pacjentów, wynikających z obowiązujących przepisów prawa, standardów medycznych oraz umów zawartych przez Szpital z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczenia zdrowotne będą udzielane: 1. w dni robocze w godzinach od 7:30 do 15:05, 2. w dni robocze w godzinach od 15:05 do 7:30 dnia następnego, a także w dni ustawowo wolne od pracy i święta – całodobowo (od 7:30 do 7:30 dnia następnego), 3. w formie dyżuru pod telefonem, 4. w Poradni Okulistycznej: o od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–14:00, o w soboty w godzinach 9:00–10:00.
Interne Kennung: Konkurs 30/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001