See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności materialnej pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności materialnej pracowników MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotem Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 00267346-2023
Interne Kennung: KU.241/pn25_2023/JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności materialnej pracowników MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotem Zamówienia.
Interne Kennung: Ubezpieczenie odpowiedzialności materialnej pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. we Wrocławiu