See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów: do endoskopowej chirurgii kręgosłupa, artroskopii oraz endoprotez stawu kolanowego i biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów: Część I - implanty do endoskopowej chirurgii kręgosłupa oraz implanty do stabilizacji kręgosłupa; Część II – implanty do artroskopii Część III – endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego Część IV - endoprotezy dwukłykciowe stawu kolanowego Część V - endoprotezy stawu biodrowego, bezcementowe typ: short – stem, endoprotezy stawu biodrowego - rewizyjne Zamówienie podzielone jest na 5 CZĘŚCI. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 4.1, 4.2, 4.3, 4.4, 4.5 (CZĘŚCI: 1,2,3,4,5) będące integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP-271-9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Implanty do endoskopowej chirurgii kręgosłupa oraz implanty do stabilizacji kręgosłupa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.1 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: Implanty do artroskopii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.2 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: Endoprotezy bezcementowe stawu biodrowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.3 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Los: LOT-0004
Titel: Endoprotezy dwukłykciowe stawu kolanowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.4 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Los: LOT-0005
Titel: Endoprotezy stawu biodrowego, bezcementowe typ: short – stem, endoprotezy stawu biodrowego - rewizyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.5 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ V