2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gouwe Huse Sociaal beheer (Vrijwillige transparantie)
Beschreibung: Het bieden van sociaal beheer voor de Gouwe Huse (5 sociale huurwoningen met een speciale sociale functie; in Nederland ook wel bekend als Skaeve Huse) sociaal beheer voor 5 woningen
Interne Kennung: 1402507
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sociaal beheer Gouwe Huse
Beschreibung: zie hoofdomschrijving
Interne Kennung: 1