2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji inwestora Zastępczego dla inwestycji „Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz zagospodarowaniem terenu (...) MŻW i WP PRL”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inwestora Zastępczego dla inwestycji „Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby Muzeum Żołnierzy Wyklętych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), 2) Załącznik nr 2 do SWZ – Wzór Umowy wraz z załącznikami.
Interne Kennung: DZP.2510.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji inwestora Zastępczego dla inwestycji „Remont, przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków 15,16,17 oraz 9,10 wraz zagospodarowaniem terenu dawnego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów na potrzeby Muzeum Żołnierzy Wyklętych” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ),