357067-2026 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Dostawa gazu ziemnego wysokometanowego E oraz usługa dystrybucji do instalacji znajdującej się w obiektach odbiorcy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazu ziemnego wysokometanowego E oraz usługa dystrybucji do instalacji znajdującej się w obiektach odbiorcy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego wysokometanowego E oraz usługa dystrybucji do instalacji znajdującej się w obiektach odbiorcy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie ul. Bohaterów Warszawy 34 w ilości 9796869 kWh (874720m3) zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne oraz wydanymi na jej podstawie przepisami wykonawczymi, jak również zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego
Interne KennungDZZP-344/21/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego wysokometanowego E oraz usługa dystrybucji do instalacji znajdującej się w obiektach odbiorcy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie ul. Bohaterów Warszawy 34 w ilości 9796869 kWh (874720m3) zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne oraz wydanymi na jej podstawie przepisami wykonawczymi, jak również zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego.