See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie gatunku inwazyjnego - tawuły kutnerowatej na siedliskach 7150 oraz 7140 w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyrywanie (z wynoszeniem biomasy) jednokrotnie w ciągu roku tawuły kutnerowatej metodą mechaniczną. Przewidywanym efektem wykonywanych prac jest trwała eliminacja krzewu. Termin wykonywania zabiegów w ciągu roku: maj-lipiec.
Vorherige Bekanntmachung: 262801-2026
Interne Kennung: ZG.270.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j. ze zm.) - Przetarg Nieograniczony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - SWZ oraz jej załączniki.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wyrywanie (z wynoszeniem biomasy) jednokrotnie w ciągu roku tawuły kutnerowatej metodą mechaniczną. Przewidywanym efektem wykonywanych prac jest trwała eliminacja krzewu. Termin wykonywania zabiegów w ciągu roku: maj-lipiec 2026. 2) Szczegółowy opis przedmiotu i warunków zamówienia zawierają: a) Załącznik nr 8 do SWZ – Wzór umowy b) Załącznik nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia c) Załącznik nr 9.1 do SWZ - Orientacyjny harmonogram wykonywania prac – stanowiący Załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia