2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronizace služeb a automatizace procesů města Jindřichův Hradec – část 4 – HW, opakované řízení III
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka HW a zajištění spojené s HW nezbytným pro zajištění funkčnosti Portálu občana a dalším SW, pořizovaném v rámci tohoto projektu.
Interne Kennung: část 4-HW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 48820000 Server, 32400000 Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung
5. Los
Los: LOT-0001