357098-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen – Dostawa elementów tras kolejek spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-21
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa elementów tras kolejek spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-21
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ. Ofertę wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung355936-2025
Interne Kennung702600456
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungZadanie nr 2 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungZadanie nr 3 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungZadanie nr 4 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungZadanie nr 5 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
BeschreibungZadanie nr 6 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7
BeschreibungZadanie nr 7 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8
BeschreibungZadanie nr 8 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ