2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i mebli medycznych VI w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych i mebli medycznych do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Zamówienie składa się z 3 części: Część nr 1 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacem i szafką Część nr 2 – Dostawa skanera żył Część nr 3 – Dostawa holtera EKG Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowych opisach wymagań - Załącznikach nr 2_1 – 2_3 do SWZ, Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz w Projekcie umowy - Załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP 884/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) wyznaczył krótszy termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33192100 Medizinische Betten, 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj i ilość oraz ogólne wymagania zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań - Załączniku nr 2_1 do SWZ, Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 39143112 Matratzen
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj i ilość oraz ogólne wymagania zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań - Załączniku nr 2_2 do SWZ, Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj i ilość oraz ogólne wymagania zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań - Załączniku nr 2_3 do SWZ, Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku nr 4 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen