357145-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania typu PAM wraz z centralnym menadżerem haseł o minimalnym okresie obowiązywania wynoszącym 12 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania typu PAM wraz z centralnym menadżerem haseł o minimalnym okresie obowiązywania wynoszącym 12 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem Umowy jest: 1) dostawa, wdrożenie (w tym instalacja) i uruchomienie rozwiązania typu Privileged Access Management (dalej: PAM) oraz Centralnego Menedżera Haseł (dalej: MH), przeznaczonego do bezpiecznego zarządzania i kontroli dostępu do uprzywilejowanych kont w środowisku Zamawiającego; 2) przeprowadzenie szkolenia z obsługi Oprogramowania dla wskazanych pracowników Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung130080-2026
Interne KennungBDG-ZZP.082.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001