See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH, OCHRONNYCH I HIGIENICZNYCH WYROBÓW J. U., ZESTAWÓW OBŁOŻENIOWYCH J. U.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH, OCHRONNYCH I HIGIENICZNYCH WYROBÓW J. U., ZESTAWÓW OBŁOŻENIOWYCH J. U. dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 29 części, tj.: CZĘŚĆ Nr 1 - PAKIET ZABIEGOWY DO DIALIZ CZĘŚĆ Nr 2 - SERWETA OPERACYJNA Z GAZY JAŁOWA , SERWETA OPERACYJNA Z GAZY NIEJAŁOWA CZĘŚĆ Nr 3 - KOMPRESY Z WŁÓKNINY JAŁOWE CZĘŚĆ Nr 4 - PLASTER NA JEDWABIU CZĘŚĆ Nr 5 - PLASTER TKANINOWY CZĘŚĆ Nr 6 - PLASTER Z OPATRUNKIEM CZĘŚĆ Nr 7 - PLASTER WODOODPORNY CZĘŚĆ Nr 8 - PLASTER WŁÓKNINOWY Z OPATRUNKIEM CZĘŚĆ Nr 9 - PRZYLEPIEC DO MOCOWANIA OPATRUNKÓW CZĘŚĆ Nr 10 - OPASKA DZIANA CZĘŚĆ Nr 11 - OPASKA DZIANA JAŁOWA CZĘŚĆ Nr 12 - SETONY Z GAZY CZĘŚĆ Nr 13 - TUPFERY Z GAZY CZĘŚĆ NR 14 – OPASKA WYŚCIEŁAJĄCA POD GIPS NIEJAŁOWA CZĘŚĆ Nr 15 - PODKŁAD GINEKOLOGICZNY NIEJAŁOWY i JAŁOWY CZĘŚĆ Nr 16 - SIATKOWY RĘKAW OPATRUNKOWY CZĘŚĆ Nr 17 - OPATRUNEK DO MOCOWANIA CEWNIKÓW CENTRALNYCH CZĘŚĆ Nr 18 - OPATRUNEK DO MOCOWANIA CEWNIKÓW NACZYNIOWYCH, STERYLNY CZĘŚĆ Nr 19 - OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE CZĘŚĆ Nr 20 - OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE CZĘŚĆ Nr 21 - PIELUCHOMAJTKI DLA DOROSŁYCH CZĘŚĆ Nr 22 - PIELUCHY DLA DZIECI CZĘŚĆ Nr 23 - ZESTAW UNIWERSALNY WZMOCNIONY, ZESTAW DO LAPAROSKOPII WZMOCNIONY. CZĘŚĆ Nr 24 - ZESTAW OBŁOŻENIOWY DO ZNIECZULEŃ CZĘŚĆ Nr 25 - ZESTAW SERWET DO OPERACJI BIODRA. CZĘŚĆ NR 26 – LIGNINA CELULOZOWA CZĘŚĆ NR 27 - OPATRUNEK DO ZABEZPIECZENIA CEWNIKÓW CZASOWYCH I PERMANENTNYCH CZĘŚĆ NR 28 – PRZYLEPNE PASKI DO ZAMYKANIA RAN CZĘŚĆ NR 29 – POKRYCIE HIGIENICZNE NIEPRZEMAKALNE NA ROLCE 50CM X 50 M 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia. 5. Kod CPV: 33140000-0 – Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 33771200-7 – Pieluszki dla niemowląt 33771100-6 - Podpaski
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.034.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: WYKAZ PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego (art. 125 ust. 1 uPZP): 1) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem (...) 2) JEDZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (art.63 ust.1 uPZP); 3) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia, spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert (...) 4) Zgodnie z art.125 ust.4 ustawy PZP – w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców (...) 5) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby(...) 6) Wykonawca może wykorzystać JEDZ złożony (...) 7) wzór Formularza JEDZ stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ; 8) JEDZ należy wypełnić stosując postanowienia instrukcji Urzędu Zamówień Publicznych, która zamieszczona jest pod niżej wskazanym adresem internetowym:https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0026/45557/Jednolity-Europejski-Dokument-Zamowienia-instrukcja-2021.01.20.pdf 9) zamawiający wymaga oświadczenia dotyczącego przesłanek wykluczenia wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego(..) Załącznik Nr 8 do SWZ. 2.Zamawiający, po przeprowadzeniu aukcji elektronicznej (o ile zaistnieją przesłanki do jej przeprowadzenia), przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia: 1) informacji z KRK w zakresie art 108 (...) wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem 2) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy (...) o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, (Załącznik nr 3 do SWZ 3) odpisu lub informacji z KRS lub CEiIDG (...) sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem (...) 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ. 3.Wykonawca zobowiązany jest złożyć w ofercie za pośrednictwem platformy zakupowej: 1) formularz oferty stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ wypełniony w sposób czytelny, z należytą starannością(...). 2) formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ wypełniony w sposób czytelny, z należytą starannością. Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe obliczenie cen poszczególnych pozycji i sumy formularza oraz prawidłowe przeniesienie jej do formularza ofertowego; 3) Pełnomocnictwo lub inny dokument, potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy– jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów załączonych do oferty, a o których mowa w Rozdz. XIV SWZ 4) Pełnomocnictwo, lub inny dokument, potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy– jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów załączonych do oferty, a o których mowa w Rozdz. XIV SWZ, z którego wynika prawo do udziału w aukcji elektronicznej i składania postąpienia w toku aukcji elektronicznej (jeżeli dotyczy). 5) dowód wpłaty wadium, o którym mowa w rozdz. X; 6) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w rozdz. VII ust. 1 SWZ stanowiący Załącznik Nr 7 do SWZ. 7) przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa rozdziale VIII pkt. 1 SWZ. 8) oświadczenia dotyczące przesłanek wykluczenia stanowiące Załącznik Nr 8 do SWZ. 4.INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia związanymi z realizacja zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych śr. dowodowych: a) opisy przedmiotu zamówienia tj. karty katalogowe / opisy / foldery / zdjęcia / informacje producenta / ulotki / prospekty/ oświadczenie Wykonawcy* - potwierdzające spełnienie wszystkich wymaganych przez Zamawiającego parametrów opisanych w Załączniku Nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). *Oświadczenie Wykonawcy dotyczy tylko przypadku braku potwierdzenia wymaganych przez Zamawiającego parametrów w dokumentach karty katalogowe / opisy / foldery / zdjęcia / informacje producenta / ulotki / prospekty). Dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. b) oświadczenie przedmiotowe Wykonawcy, że oferowany asortyment posiada wszystkie aktualne dokumenty wymagane przez polskie prawo, na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i używania w placówkach ochrony zdrowia na terenie RP. - zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. c) próbki dla oferowanego asortymentu w ilościach wymaganych i opisanych w Załączniku Nr 2 do SWZ, stanowiącym formularze asortymentowo – cenowe. Otwarcie próbek następuje w celu sprawdzenia koniecznych parametrów i wymagań oferowanego przedmiotu zamówienia. Próbki muszą być zaopatrzone w etykietkę w języku polskim umożliwiającą identyfikację nazwy handlowej, nazwy producenta i numeru katalogowego (jeżeli posiada). Próbka podlega zwrotowi zgodnie z art. 77 uPZP – dotyczy części nr 1 poz. 1; cz. nr 2 poz. 1,2,3; cz. nr 3 poz. 1,2,3; cz. nr 4; cz. nr 5 poz. 1,2; cz. nr 6; cz. nr 7; cz. nr 8 poz. 1,2,3,4,5; cz. nr 9 poz. 1,2; cz. nr 10 poz. 1,2,3; cz. nr 11 poz. 1,2,3; cz. nr 12 poz. 1,2,3; cz. nr 14; cz. nr 16 poz. 1,2; cz. nr 17; cz. nr 18; cz. nr 19 poz. 1,2,3; cz. nr 20; cz. nr 21 poz. 3; cz. 22 poz.1,2,3,4; cz. nr 23 poz. 1; cz. nr 24; cz. nr 25; cz. nr 26 poz. 1; cz. nr 27, cz. nr 28 poz.1 i 4; cz. nr 29. Sposób przygotowania i dostarczenia próbek zawarto w SWZ w rozdziale VIII ustępie 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771200 Windeleinlagen aus Papier, 33771100 Damenbinden oder Tampons
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ Nr 1 - PAKIET ZABIEGOWY DO DIALIZ
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w ilościach i asortymencie w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ Nr 2 - SERWETA OPERACYJNA Z GAZY JAŁOWA , SERWETA OPERACYJNA Z GAZY NIEJAŁOWA
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ Nr 3 - KOMPRESY Z WŁÓKNINY JAŁOWE
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ Nr 4 - PLASTER NA JEDWABIU
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ Nr 5 - PLASTER TKANINOWY
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ Nr 6 - PLASTER Z OPATRUNKIEM
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ Nr 7 - PLASTER WODOODPORNY
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ Nr 8 - PLASTER WŁÓKNINOWY Z OPATRUNKIEM
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ Nr 9 - PRZYLEPIEC DO MOCOWANIA OPATRUNKÓW
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ Nr 10 - OPASKA DZIANA
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ Nr 11 - OPASKA DZIANA JAŁOWA
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ Nr 12 - SETONY Z GAZY
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ Nr 13 - TUPFERY Z GAZY
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ NR 14 – OPASKA WYŚCIEŁAJĄCA POD GIPS NIEJAŁOWA
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ Nr 15 - PODKŁAD GINEKOLOGICZNY NIEJAŁOWY i JAŁOWY
Interne Kennung: Część 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771100 Damenbinden oder Tampons
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ Nr 16 - SIATKOWY RĘKAW OPATRUNKOWY
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ Nr 17 - OPATRUNEK DO MOCOWANIA CEWNIKÓW CENTRALNYCH
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ Nr 18 - OPATRUNEK DO MOCOWANIA CEWNIKÓW NACZYNIOWYCH, STERYLNY
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ Nr 19 - OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ Nr 20 - OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ Nr 21 - PIELUCHOMAJTKI DLA DOROSŁYCH
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ Nr 22 - PIELUCHY DLA DZIECI
Interne Kennung: Część 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771200 Windeleinlagen aus Papier
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ Nr 23 - ZESTAW UNIWERSALNY WZMOCNIONY, ZESTAW DO LAPAROSKOPII WZMOCNIONY
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ Nr 24 - ZESTAW OBŁOŻENIOWY DO ZNIECZULEŃ
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ Nr 25 - ZESTAW SERWET DO OPERACJI BIODRA
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ NR 26 – LIGNINA CELULOZOWA
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ NR 27 - OPATRUNEK DO ZABEZPIECZENIA CEWNIKÓW CZASOWYCH I PERMANENTNYCH
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ NR 28 – PRZYLEPNE PASKI DO ZAMYKANIA RAN
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ NR 29 – POKRYCIE HIGIENICZNE NIEPRZEMAKALNE NA ROLCE 50CM X 50 M
Interne Kennung: Część 29