357183-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bereitstellung von Software – Rozvoj hlasových služeb resortu MPSV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj hlasových služeb resortu MPSV
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na základě dílčích smluv („Dílčí smlouva“), jejichž předmětem je zajištění poskytování služeb podpory výrobce a služeb specialistů. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody zahrnuje zajištění: a) Podpory výrobce systému IP telefonie SSP (Služby podpory), b) Služby specialistů (Služby experní podpory). a to dle požadavků stanovených v rámcové dohodě a v jednotlivé Dílčí smlouvě dle potřeb zadavatele. Kompletní seznam poptávané podpory výrobce a detailní specifikace požadavků zadavatele na předmět plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v Příloze B této zadávací dokumentace - Rámcová dohoda („Rámcová dohoda“) a v Příloze B1 - Technická specifikace. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 48 měsíců ode dne nabytí účinnosti Rámcové dohody, přičemž konkrétní plnění bude specifikováno vždy v příslušné Dílčí smlouvě uzavřené postupem uvedeným v Rámcové dohodě. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat. Poskytování Služeb bude realizováno na základě konkrétních požadavků zadavatele specifikovaných vždy v příslušné Dílčí smlouvě uzavřené postupem uvedeným v Rámcové dohodě.
Interne Kennung: 14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72265000 Software-Konfiguration, 71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku z Rámcové dohody, a to v případě, že dojde k ukončení Rámcové dohody zadavatelem z důvodu porušení povinností vybraného dodavatele, a to do uplynutí 12. (dvanáctého) měsíce od účinnosti Rámcové dohody; toto právo je zadavatel oprávněn uplatnit do dvou (2) měsíců od právního jednání, na základě kterého bude Rámcová dohoda ukončena. Vice v ZD a ve Rámcové dohodě.