357192-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Dynamický nákupní systém na zajištění úklidových služeb pro ČZU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění úklidových služeb pro ČZU
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS je provádění úklidových prací a s tím souvisejících služeb v objektech zadavatele. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu dle čl. 1.11. této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 284212-2020
Interne Kennung: 490
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90919300 Reinigung von Schulen, 98341130 Hauswartungsdienste, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS je provádění úklidových prací a s tím souvisejících služeb v objektech zadavatele.