2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i realizacja Strategii mediowej dla Kampanii internetowej promującej Warszawę jako atrakcyjny kierunek turystyczny w Wielkiej Brytanii, Niemczech i USA, obejmująca zakup Mediów oraz obsługę emisji Kampanii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja Strategii mediowej dla Kampanii internetowej promującej Warszawę jako atrakcyjny kierunek turystyczny w Wielkiej Brytanii, Niemczech i USA, obejmująca zakup Mediów oraz obsługę emisji Kampanii. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do wzoru umowy).
Interne Kennung: ZP/PN/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy