357313-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – zakup i dostawy odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup i dostawy odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów według opisów oraz szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ podzielonego na 4 części, który stanowi integralną część niniejszej specyfikacji: pakiet nr 1 – Dzierżawa analizatora immunodiagnostycznego głównego i analizatora back up oraz zakup odczynników pakiet nr 2 – Odczynniki do hematologii wraz z dzierżawą analizatorów pakiet nr 3 – Odczynniki i materiały zużywalne do analizatora równowagi kwasowo zasadowej Radiometer ABL 825 flex oraz dzierżawa aparatu back up pakiet nr 4 - Odczynniki do szybkiej diagnostyki molekularnej do aparatu BioFire
Interne Kennung: Sprawa ZP/20/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odczynniki do immunodiagnostyki
Beschreibung: odczynniki do immunodiagnostyki wraz z dzierżawą analizatorów wg parametrów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 01_pakiet1
Los: LOT-0002
Titel: odczynniki do hematologii
Beschreibung: odczynniki do hematologii wraz z dzierżawą analizatorów wg parametrów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 02_pakiet2
Los: LOT-0003
Titel: odczynniki do analizatora równowagi kwasowo zasadowej Radiometer
Beschreibung: odczynniki do analizatora równowagi kwasowo zasadowej Radiometer i wraz z dzierżawą aparatu back up wg parametrów określonych w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 03_pakiet3
Los: LOT-0004
Titel: odczynniki do szybkiej diagnostyki molekularnej do aparatu BioFire
Beschreibung: odczynniki do szybkiej diagnostyki molekularnej do aparatu BioFire
Interne Kennung: 04_pakiet4