2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Een nieuwe aanbesteding voor sanitaire voorzieiningen is aanstaande voor Talland College. Graag willen we middels een marktconsultatie de mogelijkheden inventariseren op de markt. Welke marktpartijen zijn er, wat zijn de ontwikkelingen in deze markt en welke adviezen hebben partijen mogelijk voor ons welke relevant zijn om mee te nemen in onze aanbesteding.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documenten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 39224310 Klosettbürsten, 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000