2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu osobowego typu BUS (8+1) do przewozu osób niepełnosprawnych w tym mieszkanek na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup samochodu osobowego typu BUS (8+1) do przewozu osób niepełnosprawnych w tym mieszkanek na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie. 2. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w obszarze D w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.
Interne Kennung: WZP.272.2.2026.II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup samochodu osobowego typu BUS (8+1) do przewozu osób niepełnosprawnych w tym mieszkanek na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie. 2. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w obszarze D w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. 3. Pojazd musi być fabrycznie nowy, wolny od wad, spełniający warunki dopuszczenia do ruchu drogowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Opis przedmiotu zamówienia, w tym minimalne wymagania techniczne zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Określone w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia niektóre wymagania techniczne dotyczące przedmiotu zamówienia są wymaganiami minimalnymi lub maksymalnymi. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przedmiotu zamówienia o lepszych parametrach. 5. W celu potwierdzenia, że oferowana dostawa odpowiada wymaganiom określonym przez Zamawiającego w Załączniku nr 3 do SWZ, Zamawiający żąda złożenia następującego przedmiotowego środka dowodowego: Formularz oferowanego przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 4 do SWZ. Jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 6. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony przez wykonawcę do Domu Pomocy Społecznej w Falmierowie, Falmierowo 1, 89-311 Falmierowo. Wykonawca ponosi koszty transportu, rozładunku i ubezpieczenia do chwili odbioru. 7. Okres gwarancji na pojazd (w tym na silnik wszystkie podzespoły, obejmujący prawidłowe funkcjonowanie pojazdu, wady materiałowe i fabryczne oraz zabudowę pojazdu służącą do przewozu osób niepełnosprawnych) – min. 24 miesiące od dnia odbioru przez Zamawiającego (kryterium oceny ofert zgodnie z pkt 16 SWZ). 8. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza równoważne normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych. 9. Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszelkie naruszenia prawa i szkody, które mogą zaistnieć w związku z realizacją zamówienia.